gerulianland
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell)

In jos

CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Empty CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell)

Mesaj  Admin Mier Oct 22, 2014 5:58 am

http://therebel.org/en/?option=com_content&view=article&id=805103:born-into-jew-hell&catid=354:yukonjack&Itemid=3701&utm_source=newsletter_2362&utm_medium=email&utm_campaign=autocontent-215-207-135-136-145-139-137-165-177-167-164-201-181-174-173-138-179-180-203-166-204-207-208-206-171-202-176-172-205-210-211-212-213-214-216-217-max-1-type-title-order-created-desc-filter-created
CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Blonde-joke
M-am născut în evreu iad, și-mi place tuturor celor dinaintea mea care au luat laș religia evreu în sufletele lor și a făcut propria lor. Centrul de evreu iad afara de Israhell este Amerika, starea de poliție rău conduse de suprematiști evrei. Această națiune este rău peste măsură, o națiune care crime rutină oameni din întreaga lume pentru evrei, curve care doresc puterii banii evreilor.
CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Michelle-hashtag-iraq1
Aproape în fiecare zi de curve evrei regizat de Predator șef și bomba Pentacon unele pastor de capre nefericit maro piele, analfabet in unele departe de teren, cu unele arme de înaltă tehnologie. Măgari și caprine cu sufletul la gură în bucăți mici de carne arsă, cu un Predator Drone ardere rachete Hellfire evreu. Aceasta nu este doar punct de vedere moral revoltător, dar nebun penal, putere nebun evreu încearcă să controleze întreaga planetă și să impună Lui voința asupra noastră cu a lui carte sfântă ca arma lui primar .
CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Obama-smoking-wacky-tabaccy
Evreul Cărțile Sfinte sunt nimic, dar Sfânt. Tora și toate cărțile care au urmat sunt rele pur, Dumnezeul evreilor este cel mai mare ratat din toate de ficțiune. În ultima mea mea eseu " ticalos ai chemarea lui Dumnezeu " , am detaliat că acest zeu al vostru, acest zeitate minunat acceptați ca iubire, Iehova / Domnul este un monstru și că, de asemenea, să devină un monstru, atunci când crezi în Domnul. Domnul, desigur, nu există de fapt, el este un construct mental evreiesc. Evreu monstru Dumnezeu trăiește doar în mintea ta și în carte, care este adevarata vestea cea bună.
Ne confruntăm cu un perete vertical, prins într-un monolit evreiesc de putere, cum vom urca vreodată din iad? Soluția la situația noastră colectivă este de a transcende închisoare, această matrice de control prin depășirea mitul. Întreaga mitul evreiesc se bazează pe premisa unui zeu evreu furios judeca. Dacă puteți obține mintea ta trecut această barieră tine, atunci poate fi gratuit, tot ce trebuie să faceți este să respingă programarea frică și nu judeca pe tine sau pe alții.

Biblia nu este adevărată, premisa de bază este FALSE. Nu este Dumnezeu judeca. Este tendința umană de a judeca, care este cârligul de acest mit. Dacă nu există nici o judecată de apoi, atunci nu aveți nevoie de mântuire sau un salvator. Asta este foarte abilitare, pentru că înseamnă că sunt liber, liber să faci tot ce-ti place, ca să se ridice împotriva evreul și-l omoare pe temnicerul care înrobit mintea ta.

Sclavia la putere evreiesc începe atunci când sunt pe genunchi cerșind pe Domnul pentru iertare pentru crima de a fi născut în iad. Am fost unul dintre acele persoane, mi-am petrecut doisprezece ani lungi în școală catolică, fiind îndoctrinați în religia sclav al creștinismului. Spiritul meu s-au revoltat împotriva acestui rău. Acest lucru este oameni buni reale rele, într-adevăr, într-adevăr, magie neagră rău fiind pus peste noi și noi trebuie să depășească evreul vraja pentru a depăși evreul. Dacă vrei mântuirea, apoi opri ruga pentru evrei și începe uciderea evreilor este sfatul meu.
CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Kneeling-sheep
Ar trebui să suspecteze acest evreu Sfânt Rezervați frauduloase atunci când are peste o mie de nume pentru divinitate. Ce anume este numele Domnului? Depinde de perioada de timp sau scriitor, sau pe care Dumnezeu evreii au adoptat în această perioadă de timp. Ce este clar ca lumina zilei evident este faptul că Biblia este o colecție de scrieri umane scrise, nu transcrierea de o zeitate, care nu pot obține numele său drept. Potrivit Wikipedia, există peste 42.000 diferite confesiuni creștine și toate folosesc un nume diferit pentru Domnul. Asta ar trebui să te facă să întreb.

Psihologia Domnului, care este programat în mintea ta, prin procesul de îndoctrinare religioasă, este ceea ce face tipic o naibii de monstrul american și occidental Dumnezeu și gata să accepte instrucțiuni evrei de a purta război cu vrăjmașii evrei, aceste alte persoane de peste este ceva îndepărtat teren vedeam propria naibii de afaceri. Peste tot în lumea occidentală, canadieni, francezi, britanici, australieni se alăture cu evreiesc deținute Amerika în uciderea străini din motive totalul de rahat.
CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Apostles-of-jews1
Luați, de exemplu 911, că Mossad steag fals, acest act de trădare de Bush și Cheney, care a ucis 3.000 de americani, mulți dintre cei care a sărit la moartea lor de la un infern care a fost anterior o clădire David Rockefeller. Nu închiria de la un Rockefeller sau un evreu, care este o lecție, ar trebui să fi învățat, pentru un proprietar într-un highrise Rockefeller este un marshmellow dispensabil. Oamenii sar la moartea lor în evreu York, prețul pe care îl plătiți pentru a trăi în jurul mamei naibii de evrei.

Evreii ne poate ucide și nu poate fi urmărită penal, care este legea. Nici un autor evreu a fost acuzat sau judecat 13 ani mai târziu. Patetic. Ei scape cu ea pentru că există o linie imposibil de distins între religia lor și practica de drept. "Legea" este "religia" lor. Lege modernă a fost obținute inițial în Biblie, un text religios, acum că evreii au preluat națiunile occidentale, ei fac legea Legea talmudic. Megadeath pentru goyim este pe drum, și goyim se închină Domnului și rugându-se lui Isus, insistând să urmați "legea".

Amerika a intrat în mai multe războaie împotriva musulmanilor, atunci când toată lumea știe Israel au făcut 911, dar nu una, ci mă cheamă pentru atentatul de Israel. De ce este asta? În cazul în care Israel a făcut 911 atunci de ce nu am bombardat Israelul de pe harta? De ce într-adevăr, Amerika este o națiune de lași, dispuși să ia abuz din Israel, atunci du-te în falimentarea războaie pentru ei. Pentru a spune că America este o națiune de curve care doresc evreu este imagine destul de al naibii de corectă a ceea ce se întâmplă cu adevărat. Curvă America nu este mare deloc.911 nu a fost doar trădare, ci o înșelăciune de sine foarte mare, și dezvăluind la patologia religios în interiorul națiunii. Americanii și sistemul lor de credinta este de cauzalitate cu nebunia războiului împotriva terorismului, care este de fapt un război de teroare evreiasca pe toată lumea, inclusiv de americani. Destul de evident, dacă stai să te gândești chiar și pentru o scurtă perioadă de timp, dar cei mai mulți oameni nu se gândesc, ei sunt sheeple în strană pe genunchi pasiv pentru a asculta Evanghelia, lăudând evreu teroare Dumnezeu, sau uitam de Jewtube - suge și fără sfârșit flux de evreu otravă minte.Amerika este o națiune profund bolnav, un gulag evreu blocarea milioane și milioane de infractiuni minore, cum ar fi deținerea oală, ca și cum ar avea substanță de plante pe tine ar putea fi considerată o infracțiune într-o lume sănătoasă. Posesia Biblia ar trebui să fie ilegală dacă oricare dintre voi ați fost sănătos. Pedeapsa cu moartea ar trebui să fie efectuată imediat pentru oricine în posesia de orice literatură evreiesc, dacă Manifestul Comunist sau Sfânta Scriptură. Ambele sunt murdărie evreu pur și un pericol pentru specia.

De ce este Amerika fiara, natiunea distrugator? Pentru că majoritatea americanilor au acceptat de bună voie pe Isus Hristos ca Mântuitor al lor. Aceasta este o greșeală foarte mare, majoritatea au majoritate a americanilor au fost sedus de Evanghelie și a făcut sclavi ai evreilor. Nu există nici Isus, el a fost o creație literară a Flavieni romane. Nu este nevoie de mântuire, deoarece supărat evreu cer zeul este mit. Dar, oh, nu marea majoritate a proști cred în salvatorul evreiesc.Cum poate un salvator evreiesc te salveze? Ești un idiot total de a crede că unele evreu te poate salva de la evrei. Mântuirea de la evreii se produce atunci când te trezești dracu 'din gură și seama că sunt în iad și evreul este dușmanul a tot ceea ce în viață. Evreii sunt anti-viață, religiile lor sunt culte moarte, evreul este un vampir, un agent de moarte, nu doar din corp fizic, ci de sufletul tău. Ascultați podcast-uri epice Kyle Hunt despre evreu Vampirism .Creștinismul este doar o alta religie evreu Vampire, adepții bea de bună voie "sângele lui Hristos", indoi genunchiul lor la Domnul, lauda puternic distrugător de sex masculin Dumnezeu Domnul. Creștinii sunt bolnavi psihici, infectate cu meme evrei, deținute de către doctrina Bibliei, iubitor Israel foarte națiunea a le distruge. Americanii sunt complet confuz, beat, supărat, mersul la biserică pentru a satisface pe Dumnezeul evreu ca ele sunt distruse de către evreul.

Oamenii sunt o Fail, dacă nu puteți depăși memele evrei, atunci genele tale sunt o eșua. Natura nu-i pasă dacă voi muri, speciile mai fie se adaptează sau se duce dispărut, și putem vedea acest lucru se întâmplă chiar acum în genomul uman. Cei mai mulți dintre noi nu sunt achizitie it, nu putem depăși provocarea de vraja, deci vom muri într-un mod foarte mare.
CUI FOLOSESTE ANTISEMITISMUL VIRULENT ? Born Into Jew Hell (Născut într-evreu Hell) Dumb-dawkins
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 1036
Data de înscriere : 24/11/2012

https://gerulianland.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum